Home Over Lamberts Healthcare Colladeen Derma Plus In het nieuws Contact Verkrijgbaarheid
Home > Verkrijgbaarheid

Verkrijgbaarheid 

  

Colladeen Derma Plus is verkrijgbaar via schoonheidssalons, -praktijken en klinieken. En ook bij de betere drogist en/of reformzaak.

Vraag ook naar de speciale CP Colladeen Derma Plus voordeelverpakking!
 

Hieronder een lijst van salons waar Colladeen Derma Plus o.a. verkrijgbaar is:

Salonnaam Adres Plaatsnaam Tel.nr e-mail Contactpersoon
Salon Bénice Roerdompstraat 39 1171 HB Badhoevedorp 020-6596118 info@benice-be-nice.com Irene Hilverda
Schoonheidssalon Barbara Hoog Hoefloo 32 1251 ED Laren 06-10404069 barbara.schrijver@online.nl Barbara Schrijver
Schoonheidssalon Care for Beauty Eierlanden 103 1274 CP Huizen 087-8723418 info@marioncareforbeauty.nl Marion Posthumus
Sandy Visser Stobbe 116 1275 CB Huizen 06-28467356 sandyvisser72@gmail.com  Sandy Visser
Mannequin Beauty&More Kaftanstraat 38 1448 EA Purmerend 0299-430443/06-19518150 mannequinbeautyenmore@online.nl Christina Bernardini
People & Beauty Stationsweg 2 1851 LK Heiloo 072-5330504 info@peopleenbeauty.nl Hilde Weening
Schoonheidssalon Mariëlle van der Meij Camphuijsenstraat 10 2231 TA Rijnsburg 06-13182097 mariellevandermeij@hotmail.nl Mariëlle van der Meij
Salon Dé’s Dream Wijttenbachweg 41 A 2341 VX Oegstgeest 071-5152136 desdream@ziggo.nl Désirée Oremus-Janssen
De Salon voor je huid Joke Smitstraat 21 2642 AE Pijnacker 015-3697390/06-40914833 marjolijnverburg@hotmail.com Marjolijn Verburg
Huidverzorging Saskia Klippershaven 38 3331 MH Zwijndrecht 078-6121321 huidverzorgingsaskia@gmail.com Saskia Huisman
Salon Karin Lupgens Dr. Rietveldplein 33 3353 SH Papendrecht 078-6158581/06-22490655 karinlupgens@kpnplanet.nl Karin Lupgens
Schoonheidssalon Ria Ouwerkerk Peulenstraat 235 3371 AM Hardinxveld-Giessendam 0184 614213 ouwerkerk.jp@gmail.com Ria
Beauty to the Max Beauty to the Max 3371 EN Hardinxveld-Giessendam 06-10293392 BeautytotheMax@live.nl Tineke den Dikken
Elité Health&Beauty Benschopperweg 35 3401 BT IJsselstein 06-13145181 Manonwoudenberg@hotmail.com  Manon v. Woudenberg
Salon Suzanne Zuiderwal 5 3421 CZ Oudewater 06-22639262 suzannevandam@planet.nl Suzanne van Dam
Health & Beauty Centre Beauty Inn Symfonielaan 28-30 3438 EV Nieuwegein 030-6038013 office@beauty-inn.nl Greet Hoedeman
Beauty Spectrum Studio Poortwachter 10 3894 CG Zeewolde 06-44072396 info@beautyspectrum.nl Jolette Zange
Pure Wellness Satijnzwam 20 3903 GH Veenendaal 0318-505181 pure.wellness@mijnsalon.com Lily Rietveld
Huidinstituut Hollestelle Dorpsstraat 29 3981 EA Bunnik 030-6572101 info@hollestelle.net Anthony&Ineke
Helga Huidexpert Reinier van Haeftenlaan 4 4061 BR Ophemert 0344-849575 info@huidexperthelga.nl Helga van Maren
Huidverzorgingsinstituut Total Care Beatrixstraat 23 4281 LP Andel 0183-443214 huidtotalcare@gmail.com Bernadette Verbeek
Drogisterij Parfumerie Diaz Biezelingsestraat 26 4421 BS Kapelle 0113-341314 info@drogisterijdiaz.nl  Margreet de Haan
Xtra Care Klein Frankrijk 7 4461 ZN Goes 0113-217771 info@xtracare.nl Anita Torcqué
Huid en Laser Kliniek Zeeland Verlengde van Steenbergenlaan 29 4537 BB Terneuzen 0115-769 063 info@huidenlaserkliniekzeeland.nl Linda van Rijn
Schoonheidssalon ”Ellen” Flintdijk 10 4706 JT Roosendaal 0165-563733 ecvanderwoude@gmail.com Ellen v der Woude-Traets
Petit Spa Brilliant Zuidhaven 31 4761 CR Zevenbergen 0168-852682/06-20873773 info@petitspabrilliant.nl Sandra Schoones
OOKZOMOOI Van Liedekerstraat 39 4901 KP Oosterhout 06-14471990 info@ookzomooi.nl Mirjam Hermans
Lanique Skincare Bartoklaan 9 4941 WG Raamsdonksveer 06-15560960/0162-520897 info@laniqueskincare.nl Anique Joosen
Pedicurepraktijk Desireé Lage Witsiebaan 250 5042 DD Tilburg 013-4600172 desireewolfs@gmail.com Desireé Wolfs
Vissers Beauty Vught Taalstraat 64 5261 BG Vught 06-51894534 marieke@vissers-mv.nl Marieke Diependaal
Gabriella Cosmetics & Beauty Care Dorpsstraat 52 5261 CK Vught 073-6569460 info@gabriellacosmetics.nl Gabriella Colijn
Permanent Mooi bij Monique Cosmetics Brabantlaan 60 5262 JJ Vught 06-22728605 info@pmcosmetics.nl Monique van Wamel
C-line Beauty Pastoor Wassenbergstraat 12 5334 KG Velddriel 06-51087661 c-linebeauty@live.nl Chantal Vernooij
Health & Beautycentre Wilke Kerkstraat 74 5341 BL Oss 0412-457534 info@wilke-oss.nl Wilke Steenis
Praktijk voor Beauty&Welness Pandelaarsekampen 23 5421 ZA Gemert 06-38568017 dorothevanhoof@gmail.com Dorothé v Hoof
Balance, Huidverzorging&Massage Jaspersstraat 13 5503 CH Veldhoven 040-2544568 info@shsbalance.nl Willemien Mansvelders
Huidstudio Puur Ankie Wezelstraat 2 5555 AR Valkenswaard 06-12120277 info@puurankie.nl Ankie Meulemans
Look Schoonheidsinstituut Strijpsestraat 13 5616 GK Eindhoven 040-2575502 info@lookschoonheidsinstituut.nl Françoise Schimmer
MOOI by Linda Nieuwstraat 61 5683 KB Best 0499-393214/06-53433308 info@mooibylinda.nl Linda Evers
Praktijk voor Huidverzorging Maartje Mans Van Nijverheimstraat 15 5912 BM Venlo 06-46443035 info@maartjemans.nl Maartje Mans
Kliniek Arenborghoeve Genrayweg 49 5916 NG Venlo 077-3208300 info@arenborghoeve.nl Dr. Linda Visser
Wellness & Beauty Salon Monique Alberdingk Thijmstraat 11 5921 BA Venlo-Blerick 077-3873140 monique@wellnessvenlo.nl Monique Lamers
Huidpraktijk AnThea Kanaalstraat 79 5986 AE Beringe 077-3060216 info@antheahuidpraktijk.nl Thea Backus
Salon Katja Gasthuisstraat 158 5931 NW Tegelen 06-15162858 katja.salon@gmail.com Katja Schatorjé
Schoonheidssalon Sipman Graafschap Hornelaan 30A 6004 HP Weert 0495-547447 moniquesipman@gmail.com Monique Sipman
Vanina Inner Beauty Dieterderweg 111 6114 JK Susteren 06-19720800 vaninatherapies@hotmail.com  Vanina G. Martinez
Schoonheidssalon Pedicure Carin Wolfswei 2 6118 CR Nieuwstadt 06-18338846 kriendegroot@ziggo.nl Carin de Groot
Miriam Schlössels Pastoor Schijnsstraat 11 6142 BM Einighausen 046-4525384/06-34315776 dewegnaarschoonheid@hotmail.com Miriam Schlössels
Schoonheidssalon Daisy Nachtegaalstraat 32 6601 CB Wijchen 024 6454818 J.m.bouwman53@kpnmail.nl Margret Bouwman
Max Skin Care Perzikstraat 21 6658 EX Beneden-Leeuwen 0487-592298 info@maxskincare.nl Gerrie v. Bokhoven
Beautyhuis Style Nijmeegsebaan 6a 6561 KG Groesbeek 06-18812628 beautyhuisstyle@live.nl Linda Pratt
Huidverzorgingssalon Angela Sanders Kreytacker 22 6581 JR Malden 024-3582419 info@angelasanders.nl Angela Sanders
De Foundation Skin Care & More Parkweg 79 6717 HM Ede 0318-438413 info@defoundation.nl Marjan van den Berge
Carolus Huidverzorging Waverlo 5 6942 RG Didam 06-43710578 h.wolters82@upcmail.nl Esther Buiting
Lifestyle to B Silvoldseweg 3 7061 DK Terborg 0315-844084 info@lifestyletob.nl Brigitte Gregor
Studio Good 2 Be Klaverweide 2 7071 EA Ulft 06-39505964 info@studiogood2be.nl Jolanda Heuvels
Schoonheidsinstituut Beauty&More Praestingsweg 14 7071 WE Ulft 0315-630747/06-13038572 contact@beautyenmore.nl Lisette Bouwknegt
Praktijk voor voet-en huidverzorging Buitenschans 46 7141 EL Groenlo 06-20663395 info@voet-huidverzorging.nl Marieke Abbing
Skinmo Skincare Lochemseweg 2B 7271 WD Borculo 06-40255276 info@skinmo.nl Moniek Wiggers
Dufrenne skin&laser care Paslaan 23a 7311 AJ Apeldoorn 055-5791543 info@dufrenneskincare.nl Wilma Dufrenne
Beautyspecialiste Nine Havenkade 5a 8081 GP Elburg 06-25126614 beautyspecialiste-nine@outlook.com Nine Aink
Cosmedisch Centrum Heerde Gerard van Velde Passage 25   8181 HD Heerde 0578-692577 Bieuwkje@cosmedischcentrumheerde.nl Bieuwkje van Velde-Oosterhoff
Reformhuis/Schoonheidssalon Steenwijk Woldpromenade 42 8331 JJ Steenwijk 0521-512409 info@reformhuissteenwijk.nl Rob v. Meel/Wencke
Beautycenter Kitty’s Plaza Herenweg 60b 8435 WV Donkerbroek 0516-491363 info@kittysplaza.nl Kitty
La Valois Cosmétique Warreboslaan 43 9231 AH Surhuisterveen 0512-364623 info@lavaloiscosmetique.nl Saskia de Valois
Blush Salon  Burg. J. G. Legroweg 94 9761 TD Eelde 06-57943414 info@blushsalon.nl  Edwina Caspers-Martin
Schoonheidssalon Jeanet van der Wal Jol 23 9801 MK Zuidhorn 0594-505743 hvdwal1@xs4all.nl Jeanet van der Wal
De Waterviolier Leemputweg 63 2930 Brasschaat (B) 034481438/0476309115 dewaterviolier@hotmail.com Corinna Rondelez
Harmony for Body and Spirit Kraaibosstraat 6 3580 Beringen 0032-11574288 harmony.for.body.and.spirit@gmail.com Marina Rodiers
Schoonheidssalon Carpe Diem Beukenlaan 23 3910 Neerpelt (B) 478991886 patrick.cuijvers@belgacom.net Renilde Willekens

Selectie op postcode. Voor België zie onderaan.  Collageen Derma Plus